RESULTATER DAMER 21.10-2016

Fredag 21. oktober fikk vi besøk av 28 bowlere fra Uddevalla. Det er bestandig koselig å spille mot de.

Her kommer resultatene. Vill 

 

PULJE BANE NAVN KLUBB KLASSE POENG  
1 7 Margareta Olsson UPBK DA 718 1. pr
2 2 Tove Irene Pettersen OS DA 673 2. pr
             
             
2 8 Anne Sigvartsen OS DB 620 1.pr
2 7 Liv Johannessen OS DB 600 2.pr
1 7 Turid Hansen OS DB 591 3.pr
1 3 Gerd Tollefsen OS DB 566  
2 3 Evy Amundsen UPBK DB 530  
1 3 Mona Byström UPBK DB 526  
1 8 Inger Olsen OS DB 495  
1 2 Ethel Olsson UPBK DB 494  
1 10 Mona Carlsson UPBK DB 467  
             
             
             
2 10 Anne Kari Johansen OS DC 550 1.pr
1 14 Gerd Börresen OS DC 546 2.pr
1 4 Irene Gustavsen OS DC 493 3.pr
1 5 Lisbeth Kristoffersen OS DC 493  
2 9 Lillemor Georges UPBK DC 493  
2 9 Aira Laurell UPBK DC 433  
2 10 Inger Isaksson UPBK DC 417  
             
             
             
             
             
1 14 Karin Solberg OS DD 613 1.pr
1 5 Ingmari H. Andersson UPBK DD 503 2.pr
1 13 Björg Jensen OS DD 492 3.pr
1 14 Reidun Fritzvold OS DD 475  
1 13 MonocaLarsson UPBK DD 448  
2 5 Anita Hauger UPBK DD 397  
             

RESULTATER HERRER 21.10-2016

Vill

BANE NAVN KLUBB KLASSE POENG  
9 Thomas Lång UPBK HA 771 1.pr
1 Sören Billgren UPBK HA 745 2.pr
1 Bengt Börjesson UPBK HA 683 3.pr
1 Hein Torvaldsen OS HA 682  
10 Lars Forsberg UPBK HA 663  
           
           
           
           
2 Arne Claesson UPBK HB 702 1.pr
12 Leif Pettersson UPBK HB 671 2.pr
7 Bent Simonsen OS HB 660 3.pr
2 Tor Amundsen UPBK HB 628  
11 Arne Olsson UPBK HB 628  
6 Kay Egil Larsen OS HB 615  
1 Egon Frimodig UPBK HB 615  
6 Alf Lundström UPBK HB 607  
1 Arve Kjelsrud OS HB 582  
8 Gösta Carlsson UPBK HB 494  
9 Roar Kristoffersen. 2 ser OS HB 275  
           
           
11 Arne-Martin Martinsen OS HC 673 1.pr
8 Rudi Johansen OS HC 659 2.pr
8 Gunnar R. Jacobsen OS HC 657 3.pr
9 Arild Peder Johansen OS HC 579  
3 Håkan Georges UPBK HC 571  
8 Lars Palmqvist UPBK HC 558  
4 Roland Andersson UPBK HC 553  
7 Birger Byström UPBK HC 532  
4 Ragnar Nyer OS HC 531  
4 Ove Rönnkvist UPBK HC 499  
4 Kai Hansen OS HC 483  
6 Hans E. Johansen OS HC 396  
           
           
           
12 Björn Valde Syversen OS HD 571 1.pr.
6 Jan Solberg OS HD 535 2.pr
3 Gösta Hägg UPBK HD 535 3.pr
10 Kjell A. Hansen OS HD 522  
6 Fingal Larsson UPBK HD 390